Villa Kiralama İle İlgili Merak Ettikleriniz

Nasıl villa Kiralarım ?

Villa kiralamak için öncelikle geniş villa yelpazemizden size ve ailenize villa konumu villa donanımları ve yeri olarak en uygun villayı seçin.

bu seçimi yaparken “TATİL LOKASYONLARI”  sekmesinden tatil yapmak istediğiniz yerdeki villaları veya “VİLLA KATEGORİLERİ” sekmesini geniş villa yelpazemiz içerisinden size ve ailenize en uygun villa tipini seçebilirsiniz.

Geniş villa yelpazemizde

lokasyon olarak ;kalkan villaları, kaş villaları, fethiye bodrum ve göcek  villaları

villa tipi olarak ; geniş aileler için villalar, denize sıfır ve deniz manzaralı villalar,havuzu görünmeyen  muhafazakar villalar bulunmaktadır

Aradığınız villayı bulduktan sonra villa sayfasından tatil yapmak istediğiniz tarihler aralığınız seçip rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. rezervasyon kaydından en geç 15 dk sonra müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Nasıl Ödenir

villalarim.com un geniş villa yelpazesi arasından size en uygunu, tatilinizi geçirmek istediğiniz kiralık villayı seçip rezervasyon yaptıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. kiraladığınız villanın kirala bedelini 30% unu depozito olarak, ister banka transferi ile ister pos.villalarim.com adresinden kredi kartı ile sizden talep edeceğiz. kiralama bedelinin geri kalanını ister villaya giriş de nakit olarak isterseniz pos.villalarim.com adresinden kredi kartınız taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Kiralama  ücretine neler dahildir:

Kiralama ücretine, kiralama süresindeki, elektrik ,su, wifi, kablolu tv. kullanım üzretleri dahildir. Kiralama sırasında firmamıza ödediğiniz kiralam üsretinin dışında herhanbir ek ücret ödemezsiniz

Neden hasarsızlık depozitosu?:

Hasarsızlık depozitosu hizmetinize sunulan villanın içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir. tatilinizin bitişinde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda. aynen çıkış gününde iade edilir.

Minimum kaç gün kiralama yapabilirim:

Minimum kiralama villanın durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 4-5 gün. ağustos temmuz gibi yogun aylarda 7 gündür.